HPE Aruba AP-203H (RW) Unified AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JY693A
Prekės kodas (MPN): JY693A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 408,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-203H (RW) Unified Hospitality - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall mountable - indoor |
| Localisation: | Rwanda |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Capacity: | BSSIDs per radio: 8 |
| Included accessories: | Wall mounting kit |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 2.65 cm x 14 cm |
| Weight: | 225 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas This compact access point ensures the most cost-effective Wi-Fi connectivity for indoor premises including hotel rooms, dormitories, small offices and remote workstations. It's software configurable to operate in either 1x1 dual radio mode, or 2x2 single radio mode. Powered by PoE, it minimizes power consumption with rich features that further facilitates a highly efficient and reliable wireless network, and combines wireless and wired access in a single compact device. This AP can be easily mounted to a standard data wall-box using the existing structured cabling system or converted to a desk mounted AP using an optional mounting kit. Funkcijos Get a big performance advantage Protect service quality over the air You have the freedom to choose |
| Product description: | HPE Aruba AP-203H (RW) Unified Hospitality - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall mountable - indoor |
| Localisation: | Rwanda |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Capacity: | BSSIDs per radio: 8 |
| Included accessories: | Wall mounting kit |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 2.65 cm x 14 cm |
| Weight: | 225 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
This compact access point ensures the most cost-effective Wi-Fi connectivity for indoor premises including hotel rooms, dormitories, small offices and remote workstations. It's software configurable to operate in either 1x1 dual radio mode, or 2x2 single radio mode.
Powered by PoE, it minimizes power consumption with rich features that further facilitates a highly efficient and reliable wireless network, and combines wireless and wired access in a single compact device.
This AP can be easily mounted to a standard data wall-box using the existing structured cabling system or converted to a desk mounted AP using an optional mounting kit.
Funkcijos
Get a big performance advantage
Protect service quality over the air
You have the freedom to choose