HPE Aruba 9004 Branch Gateway (RW) 4P
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): R3V90A
Prekės kodas (MPN): R3V90A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
90 mėn.
90 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3384,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba 9004 (RW) - gateway - ZigBee, NFC, Bluetooth - cloud-managed |
| Device type: | Gateway |
| Form factor: | External |
| Ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, ZigBee, NFC, Bluetooth 5.0 |
| Performance: | Firewall throughput: 2 Gbps Bridged throughput: 4 Gbps |
| Capacity: | Number of supported devices: 2048 Active firewall sessions: 32426 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 19.85 cm x 15.31 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 1.143 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas The Aruba 9004 series gateways are ideally suited for small to medium-size branch deployments and serve as network appliances for SD-WAN and security. Multiple gateways can be grouped as a cluster in each branch for high availability and resiliency. Funkcijos Simple SD-WAN management with great scalability Dynamic segmentation for network traffic enforcement |
| Product description: | HPE Aruba 9004 (RW) - gateway - ZigBee, NFC, Bluetooth - cloud-managed |
| Device type: | Gateway |
| Form factor: | External |
| Ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, ZigBee, NFC, Bluetooth 5.0 |
| Performance: | Firewall throughput: 2 Gbps Bridged throughput: 4 Gbps |
| Capacity: | Number of supported devices: 2048 Active firewall sessions: 32426 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 19.85 cm x 15.31 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 1.143 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
The Aruba 9004 series gateways are ideally suited for small to medium-size branch deployments and serve as network appliances for SD-WAN and security. Multiple gateways can be grouped as a cluster in each branch for high availability and resiliency.
Funkcijos
Simple SD-WAN management with great scalability
Dynamic segmentation for network traffic enforcement