HPE Aruba 7205 (RW) FIPS/TAA Controller
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW739A
Prekės kodas (MPN): JW739A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 20965,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba 7205 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller - network management device - TAA Compliant |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | External - 1U |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Performance: | Throughput: 12 Gbps |
| Capacity: | Maximum number of access points: 256 Concurrent devices: 8192 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 33.4 cm x 44.2 cm x 4.4 cm |
| Weight: | 4.95 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Optimized for 802.11ac, the 7200 series features a powerful central processor to support thousands of devices. Different levels of visibility offered by AppRF technology allow IT to see applications by user, prioritize them, and control access based on policies. Funkcijos Eliminate all the complexity Inspect every packet in transit Connect remote offices and workers |
| Product description: | HPE Aruba 7205 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller - network management device - TAA Compliant |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | External - 1U |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Performance: | Throughput: 12 Gbps |
| Capacity: | Maximum number of access points: 256 Concurrent devices: 8192 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 33.4 cm x 44.2 cm x 4.4 cm |
| Weight: | 4.95 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Optimized for 802.11ac, the 7200 series features a powerful central processor to support thousands of devices. Different levels of visibility offered by AppRF technology allow IT to see applications by user, prioritize them, and control access based on policies.
Funkcijos
Eliminate all the complexity
Inspect every packet in transit
Connect remote offices and workers