HPE Aruba 7024 (RW) 32 AP Branch Cntlr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW682A
Prekės kodas (MPN): JW682A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 7620,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba 7024 (RW) Controller - network management device |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Performance: | AES throughput: 3.6 Gbps Firewall throughput: 4 Gbps |
| Capacity: | Maximum number of access points: 32 Concurrent devices: 2048 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 44.2 cm x 31.3 cm x 4.37 cm |
| Weight: | 5.127 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas The 7000 series optimizes cloud services and secures enterprise applications at branch offices while rightsizing the network infrastructure. It combines wireless, wired, and hybrid, SD-WAN services, supporting up to 24 Ethernet ports and 64 APs, and features built-in great firewall, secure VPN, and threat management with content filtering to reduce truck-rolls and the number of appliances per location. For the hybrid WAN, the 7000 series supports compression, health checks, zero-touch configuration, and policy-based routing to reduce truck-rolls as well as manual configuration and monitoring of single-purpose appliances. Funkcijos Rightsize your branch offices now Ensure compliance wherever you need it Simply plug in and go |
| Product description: | HPE Aruba 7024 (RW) Controller - network management device |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Performance: | AES throughput: 3.6 Gbps Firewall throughput: 4 Gbps |
| Capacity: | Maximum number of access points: 32 Concurrent devices: 2048 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 44.2 cm x 31.3 cm x 4.37 cm |
| Weight: | 5.127 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
The 7000 series optimizes cloud services and secures enterprise applications at branch offices while rightsizing the network infrastructure. It combines wireless, wired, and hybrid, SD-WAN services, supporting up to 24 Ethernet ports and 64 APs, and features built-in great firewall, secure VPN, and threat management with content filtering to reduce truck-rolls and the number of appliances per location. For the hybrid WAN, the 7000 series supports compression, health checks, zero-touch configuration, and policy-based routing to reduce truck-rolls as well as manual configuration and monitoring of single-purpose appliances.
Funkcijos
Rightsize your branch offices now
Ensure compliance wherever you need it
Simply plug in and go