HPE Aruba 7010 (RW) FIPS/TAA Branch Cntl
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW702A
Prekės kodas (MPN): JW702A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 6349,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba 7010 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller - network management device - TAA Compliant |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Performance: | AES throughput: 3.6 Gbps Firewall throughput: 4 Gbps |
| Capacity: | Maximum number of access points: 32 Concurrent devices: 2048 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 31.75 cm x 33.7 cm x 4.42 cm |
| Weight: | 3.4 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas The 7000 series optimizes cloud services and secures enterprise applications at branch offices while rightsizing the network infrastructure. Funkcijos Rightsize your branch offices Ensure compliance wherever you need it Simply plug in and go |
| Product description: | HPE Aruba 7010 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller - network management device - TAA Compliant |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Performance: | AES throughput: 3.6 Gbps Firewall throughput: 4 Gbps |
| Capacity: | Maximum number of access points: 32 Concurrent devices: 2048 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 31.75 cm x 33.7 cm x 4.42 cm |
| Weight: | 3.4 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
The 7000 series optimizes cloud services and secures enterprise applications at branch offices while rightsizing the network infrastructure.
Funkcijos
Rightsize your branch offices
Ensure compliance wherever you need it
Simply plug in and go