HPE 5710 250W BF AC PSU Europe - English
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JL590A#ABB
Prekės kodas (MPN): JL590A#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1057,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE - power supply - hot-plug - 250 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Weight: | 680 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Power capacity: | 250 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 50.8 cm x 30.5 cm x 6.35 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | FlexFabric 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28, 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 |
HPE 5710 250W BF AC PSU HPE 5710 250W BF AC PSU EU en |
| Product description: | HPE - power supply - hot-plug - 250 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Weight: | 680 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Power capacity: | 250 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 50.8 cm x 30.5 cm x 6.35 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | FlexFabric 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28, 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 |
HPE 5710 250W BF AC PSU HPE 5710 250W BF AC PSU EU en