HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): 835955-B21?/LTTD
Prekės kodas (MPN): 835955-B21?/LTTD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 81,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR4 |
| Memoryclockspeed: | 2666 MHz |
| Componentfor: | PC/Server |
| Memoryformfactor: | 288-pin DIMM |
| Memoryvoltage: | 1.2 V |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HPE/835955-B21LTTD.pdf |