HPE 16GB 1Rx8 PC4-3200AA-E STND Kit
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P43019-B21
Prekės kodas (MPN): P43019-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 555,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Standard Memory - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency timings: | CL22 (22-22-22) |
| Features: | Single rank, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | HPE P43019-B21, HPE P44877-001 |
| Designed for: | ProLiant DL20 Gen10 Plus, DL20 Gen10 Plus Base, DL20 Gen10 Plus Entry, DL20 Gen10 Plus High Performance, D |
Aprašymas Are you looking for enterprise-quality server memory at a lower cost? Small and medium business owners often must choose between the need for high-performance server memory that supports their workloads and the simultaneous desire to control capital and operating expenses. With HPE DDR4 Standard Memory, you don't need to choose between performance and cost efficiency. HPE Standard Memory options are designed to deliver performance, reliability and efficiency at an affordable price. Unlike third-party alternatives, HPE Standard Memory is sourced from the highest-quality DRAMS and undergoes a rigorous testing and authentication process. This extensive testing ensures that it is completely compatible with and optimized for entry-level HPE server platforms to perform to industry-defined specifications. Funkcijos High performance High reliability Increased efficiency |
| Product description: | HPE Standard Memory - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency timings: | CL22 (22-22-22) |
| Features: | Single rank, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | HPE P43019-B21, HPE P44877-001 |
| Designed for: | ProLiant DL20 Gen10 Plus, DL20 Gen10 Plus Base, DL20 Gen10 Plus Entry, DL20 Gen10 Plus High Performance, D |
Aprašymas
Are you looking for enterprise-quality server memory at a lower cost? Small and medium business owners often must choose between the need for high-performance server memory that supports their workloads and the simultaneous desire to control capital and operating expenses. With HPE DDR4 Standard Memory, you don't need to choose between performance and cost efficiency. HPE Standard Memory options are designed to deliver performance, reliability and efficiency at an affordable price. Unlike third-party alternatives, HPE Standard Memory is sourced from the highest-quality DRAMS and undergoes a rigorous testing and authentication process. This extensive testing ensures that it is completely compatible with and optimized for entry-level HPE server platforms to perform to industry-defined specifications.
Funkcijos
High performance
High reliability
Increased efficiency