HPE 1600W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): 830272-B21
Prekės kodas (MPN): 830272-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1071,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE - power supply - hot-plug / redundant - 1600 Watt - 1736 VA |
| Device type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Specification compliance: | Flex Slot |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Platinum |
| Weight: | 910 g |
| Input voltage: | AC 200-240 V |
| Power capacity: | 1600 Watt / 1736 VA |
| Input connectors: | Power IEC 60320 C14 |
| Dimensions (wxdxh): | 6.8 cm x 22.53 cm x 4.04 cm |
| Designed for: | Apollo 4200 Gen10; Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10, Medium Solution with |
HPE 1600W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit |
| Product description: | HPE - power supply - hot-plug / redundant - 1600 Watt - 1736 VA |
| Device type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Specification compliance: | Flex Slot |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Platinum |
| Weight: | 910 g |
| Input voltage: | AC 200-240 V |
| Power capacity: | 1600 Watt / 1736 VA |
| Input connectors: | Power IEC 60320 C14 |
| Dimensions (wxdxh): | 6.8 cm x 22.53 cm x 4.04 cm |
| Designed for: | Apollo 4200 Gen10; Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10, Medium Solution with |
HPE 1600W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit