HPE 128GB 8Rx4 PC4-2933Y-L 3DS Smart Kit
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P00928-B21
Prekės kodas (MPN): P00928-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 7371,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE SmartMemory - DDR4 - module - 128 GB - LRDIMM 288-pin - 2933 MHz / PC4-23400 - 3DS Load-Reduced |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 128 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - LRDIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2933 MHz (PC4-23400) |
| Latency timings: | CL24 (24-21-21) |
| Features: | Octal rank, 3DS Load-Reduced |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | HPE P00928-B21 |
| Designed for: | Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10; ProLiant BL460c Gen10, DL360 Gen10, DL38 |
HPE 128GB 8Rx4 PC4-2933Y-L 3DS Smart Kit |
| Product description: | HPE SmartMemory - DDR4 - module - 128 GB - LRDIMM 288-pin - 2933 MHz / PC4-23400 - 3DS Load-Reduced |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 128 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - LRDIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2933 MHz (PC4-23400) |
| Latency timings: | CL24 (24-21-21) |
| Features: | Octal rank, 3DS Load-Reduced |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | HPE P00928-B21 |
| Designed for: | Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10; ProLiant BL460c Gen10, DL360 Gen10, DL38 |
HPE 128GB 8Rx4 PC4-2933Y-L 3DS Smart Kit