HP ZBook x360 Studio G5 i9-8950HK 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 5UC06EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 5UC06EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5200,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Studio x360 G5 Mobile Workstation - 15.6" - Core i9 8950HK - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl E |
| Product type: | Mobile workstation - flip design |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i9 (8th Gen) 8950HK / 2.9 GHz (4.8 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" LED backlight touchscreen 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | NVIDIA Quadro P2000 / Intel UHD Graphics 630 |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Battery: | 6-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 25.4 cm x 1.87 cm |
| Weight: | 2.22 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Reimagine your creative process with a versatile laptop that gives you the latest convertible design you'll want with the pro-grade performance you need. Showcase your work like never before with five unique modes. Funkcijos 360-degree pro performance Precision-crafted versatility Pixel-perfect tools |
| Product description: | HP ZBook Studio x360 G5 Mobile Workstation - 15.6" - Core i9 8950HK - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl E |
| Product type: | Mobile workstation - flip design |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i9 (8th Gen) 8950HK / 2.9 GHz (4.8 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" LED backlight touchscreen 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | NVIDIA Quadro P2000 / Intel UHD Graphics 630 |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Battery: | 6-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 25.4 cm x 1.87 cm |
| Weight: | 2.22 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Reimagine your creative process with a versatile laptop that gives you the latest convertible design you'll want with the pro-grade performance you need. Showcase your work like never before with five unique modes.
Funkcijos
360-degree pro performance
Precision-crafted versatility
Pixel-perfect tools