HP ZBook Studio G5 i9-8950HK 15.6in FHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 4QH99EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 4QH99EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4274,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Studio G5 Mobile Workstation - 15.6" - Core i9 8950HK - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Intl Englis |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i9 (8th Gen) 8950HK / 2.9 GHz (4.8 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro P1000 / Intel UHD Graphics 630 |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Ambient light sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 25.4 cm x 1.74 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Get the perfect blend of ultra-slim design & pro-grade performance in the advanced HP ZBook Studio. Remove limitations from your creative workflow with fast editing and rendering, and bring your ideas to life on HP's bright Full HD laptop display. Funkcijos Do more at once with powerful processor designed to handle complex, multi-threaded applications Seamlessly edit your designs and render multi-layered files with excellent graphics Get remarkable, real time performance running multiple applications simultaneously Take your work on the road with long-lasting battery life for maximum productivity Take your work outdoors with the anti-glare display and built-in ambient light sensor that dims or brightens Based on your surroundings Host virtual meetings with the HP Collaboration Keyboard, HP World Facing Microphone & a web cam Keep all your devices and peripherals connected with USB 3.0, HDMI and SD card ports Innovative docking solution that takes you from laptop to desktop experience |
| Product description: | HP ZBook Studio G5 Mobile Workstation - 15.6" - Core i9 8950HK - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Intl Englis |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i9 (8th Gen) 8950HK / 2.9 GHz (4.8 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro P1000 / Intel UHD Graphics 630 |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Ambient light sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 25.4 cm x 1.74 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Get the perfect blend of ultra-slim design & pro-grade performance in the advanced HP ZBook Studio. Remove limitations from your creative workflow with fast editing and rendering, and bring your ideas to life on HP's bright Full HD laptop display.
Funkcijos
Do more at once with powerful processor designed to handle complex, multi-threaded applications
Seamlessly edit your designs and render multi-layered files with excellent graphics
Get remarkable, real time performance running multiple applications simultaneously
Take your work on the road with long-lasting battery life for maximum productivity
Take your work outdoors with the anti-glare display and built-in ambient light sensor that dims or brightens
Based on your surroundings
Host virtual meetings with the HP Collaboration Keyboard, HP World Facing Microphone & a web cam
Keep all your devices and peripherals connected with USB 3.0, HDMI and SD card ports
Innovative docking solution that takes you from laptop to desktop experience