HP ZBook Stud G9 i9-12900H 16i 32GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 62T96EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 62T96EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 7639,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Studio G9 Mobile Workstation - 16" Core i9 12900H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl Engli |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Core i9 (12th Gen) 12900H (5 GHz) / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | NVIDIA RTX A3000 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Tile module, HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight: | 1.73 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support with Travel for Notebooks |
Aprašymas Be ready when inspiration strikes. Packed with professional performance in an incredibly sleek PC that comfortably fits in your bag, the ZBook Studio is engineered to get you in the zone and help you stay focused. Now you can build complex assemblies, render in real time or visualize data - from anywhere. Funkcijos Pro-grade performance for your biggest project See more of your content with less scrolling Create and collaborate on the go HP fast charge Spill-resistant keyboard Advanced security features |
| Product description: | HP ZBook Studio G9 Mobile Workstation - 16" Core i9 12900H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl Engli |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Core i9 (12th Gen) 12900H (5 GHz) / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | NVIDIA RTX A3000 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Tile module, HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight: | 1.73 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support with Travel for Notebooks |
Aprašymas
Be ready when inspiration strikes. Packed with professional performance in an incredibly sleek PC that comfortably fits in your bag, the ZBook Studio is engineered to get you in the zone and help you stay focused. Now you can build complex assemblies, render in real time or visualize data - from anywhere.
Funkcijos
Pro-grade performance for your biggest project
See more of your content with less scrolling
Create and collaborate on the go
HP fast charge
Spill-resistant keyboard
Advanced security features