HP ZBook St G10 i7-13700H 16.0i 32/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 62W87EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 62W87EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 6584,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Studio G10 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 13700H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl E |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 13700H up to 5 GHz / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 3840 x 2400 / WQUXGA @ 120 Hz - 283 ppi |
| Graphics: | NVIDIA GeForce RTX 4070 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 6-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight: | 1.73 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas Be ready when inspiration strikes. Packed with pro-performance in a sleek PC that fits in your bag, the ZBook Studio is engineered to get you in the zone and help you stay focused. Build complex models, render in real-time or crunch data, on-the-go. Funkcijos Power to push the limits Create and collaborate everywhere Keep cool under any workload Immerse in your work A work laptop you'll want to game on Z Light Space Studio-Quality Sound |
| Product description: | HP ZBook Studio G10 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 13700H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl E |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 13700H up to 5 GHz / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 3840 x 2400 / WQUXGA @ 120 Hz - 283 ppi |
| Graphics: | NVIDIA GeForce RTX 4070 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 6-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight: | 1.73 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
Be ready when inspiration strikes. Packed with pro-performance in a sleek PC that fits in your bag, the ZBook Studio is engineered to get you in the zone and help you stay focused. Build complex models, render in real-time or crunch data, on-the-go.
Funkcijos
Power to push the limits
Create and collaborate everywhere
Keep cool under any workload
Immerse in your work
A work laptop you'll want to game on
Z Light Space
Studio-Quality Sound