HP ZBook P G11 U7 155H 16i 32GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): A3YU6ET#B1R
Prekės kodas (MPN): A3YU6ET#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4187,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Power G11 Mobile Workstation - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 1 TB |
| Product type: | Mobile workstation - AI Ready |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 120 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Arc Graphics |
| Video memory: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 25.1 cm x 2.29 cm |
| Weight: | 2.12 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas Discover the HP ZBook Power G11 Mobile Workstation, a blend of power and portability designed for professionals. This workstation is equipped with an Intel Core Ultra 7 processor and NVIDIA RTX graphics, delivering performance needed for demanding applications and creative tasks. The 16-inch display offers 100% sRGB color gamut and WLED backlight technology, ensuring vivid visuals and color accuracy for your projects. Security is paramount, and the HP ZBook Power G11 comes with features like HP Sure Platform, HP Tamper Lock, and a Trusted Platform Module (TPM 2.0) security chip to protect your data. Connectivity is seamless with Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, and multiple ports including USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1. The spill-resistant keyboard and low halogen materials not only contribute to the workstation's durability but also its sustainability. Whether you're in the office or on the move, the HP ZBook Power G11 Mobile Workstation is your reliable partner for productivity and creativity. Funkcijos 16-inch 100% sRGB WLED backlight display for vivid visuals Intel Core Ultra 7 processor and NVIDIA RTX graphics for high performance Wi-Fi 6E and Bluetooth 5.3 for advanced wireless connectivity HP Sure Platform and TPM 2.0 chip for enhanced security Spill-resistant keyboard and low halogen materials for durability |
| Product description: | HP ZBook Power G11 Mobile Workstation - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 1 TB |
| Product type: | Mobile workstation - AI Ready |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 120 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Arc Graphics |
| Video memory: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 25.1 cm x 2.29 cm |
| Weight: | 2.12 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
Discover the HP ZBook Power G11 Mobile Workstation, a blend of power and portability designed for professionals. This workstation is equipped with an Intel Core Ultra 7 processor and NVIDIA RTX graphics, delivering performance needed for demanding applications and creative tasks. The 16-inch display offers 100% sRGB color gamut and WLED backlight technology, ensuring vivid visuals and color accuracy for your projects.
Security is paramount, and the HP ZBook Power G11 comes with features like HP Sure Platform, HP Tamper Lock, and a Trusted Platform Module (TPM 2.0) security chip to protect your data. Connectivity is seamless with Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, and multiple ports including USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1. The spill-resistant keyboard and low halogen materials not only contribute to the workstation's durability but also its sustainability. Whether you're in the office or on the move, the HP ZBook Power G11 Mobile Workstation is your reliable partner for productivity and creativity.
Funkcijos
16-inch 100% sRGB WLED backlight display for vivid visuals
Intel Core Ultra 7 processor and NVIDIA RTX graphics for high performance
Wi-Fi 6E and Bluetooth 5.3 for advanced wireless connectivity
HP Sure Platform and TPM 2.0 chip for enhanced security
Spill-resistant keyboard and low halogen materials for durability