HP ZBook P G10 R7 P 7840HS 15.6i 16/512
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 869X0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 869X0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2683,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Power G10 A Mobile Workstation - 15.6" - AMD Ryzen 7 Pro - 7840HS - 16 GB RAM - 512 GB SSD - |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 7 Pro 7840HS / 3.8 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon 780M |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 23.39 cm x 2.29 cm |
| Weight: | 2.01 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks |
Aprašymas Upgrade to professional ZBook performance and security at an unbelievably affordable price. Power up your productivity on this durable yet premium device - delivering enhanced collaboration features and pro-grade components to run pro software apps for CAD, 3D concepting, modeling, rendering and more. Funkcijos Durable all-aluminum chassis Connect, communicate, collaborate Certified, secured and supported |
| Product description: | HP ZBook Power G10 A Mobile Workstation - 15.6" - AMD Ryzen 7 Pro - 7840HS - 16 GB RAM - 512 GB SSD - |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 7 Pro 7840HS / 3.8 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon 780M |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 23.39 cm x 2.29 cm |
| Weight: | 2.01 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks |
Aprašymas
Upgrade to professional ZBook performance and security at an unbelievably affordable price. Power up your productivity on this durable yet premium device - delivering enhanced collaboration features and pro-grade components to run pro software apps for CAD, 3D concepting, modeling, rendering and more.
Funkcijos
Durable all-aluminum chassis
Connect, communicate, collaborate
Certified, secured and supported