HP ZBook Fury G9 i7-12800HX 16i 16/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 62U31EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 62U31EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5198,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Fury 16 G9 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 12800HX - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Int |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 12800HX / 2 GHz, up to 4.8 GHz / 25 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 142 ppi |
| Graphics: | NVIDIA RTX A1000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 36.3 cm x 25 cm x 2.86 cm |
| Weight: | 2.44 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas Tackle intense workflows from anywhere with the ZBook Fury - now offering a desktop class CPU in a laptop. With pro-graphics, complete color accuracy and enhanced collaboration features you can render in 3D or train machine learning models on-the-go. Funkcijos Tackle multiple heavy workflows Built to perform anywhere Keep cool under any workload Immerse in your work HP DreamColor display RGB keyboard Studio-quality sound |
| Product description: | HP ZBook Fury 16 G9 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 12800HX - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Int |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 12800HX / 2 GHz, up to 4.8 GHz / 25 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 142 ppi |
| Graphics: | NVIDIA RTX A1000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 36.3 cm x 25 cm x 2.86 cm |
| Weight: | 2.44 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
Tackle intense workflows from anywhere with the ZBook Fury - now offering a desktop class CPU in a laptop. With pro-graphics, complete color accuracy and enhanced collaboration features you can render in 3D or train machine learning models on-the-go.
Funkcijos
Tackle multiple heavy workflows
Built to perform anywhere
Keep cool under any workload
Immerse in your work
HP DreamColor display
RGB keyboard
Studio-quality sound