HP Zbook Fury 17 G7 i9-10885H 17.3in
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 119W7EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 119W7EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5842,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Fury 17 G7 Mobile Workstation - 17.3" - Core i9 10885H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i9 (10th Gen) 10885H / 2.4 GHz (5.3 GHz) / 16 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 17.3" WLED 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | AMD Radeon Pro W5500M / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 15.45 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 39.84 cm x 26.71 cm x 2.69 cm |
| Weight: | 2.76 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas HP's thin and powerful 17" mobile workstation packs the relentless power of the ultimate ZBook into a dramatically smaller design. Create, render, edit and simulate with ease. Visualize complex datasets in the field. Funkcijos Built to perform in the field Intel Core processor Spill-resistant keyboard Outstanding security features |
| Product description: | HP ZBook Fury 17 G7 Mobile Workstation - 17.3" - Core i9 10885H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i9 (10th Gen) 10885H / 2.4 GHz (5.3 GHz) / 16 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 17.3" WLED 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | AMD Radeon Pro W5500M / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 15.45 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 39.84 cm x 26.71 cm x 2.69 cm |
| Weight: | 2.76 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
HP's thin and powerful 17" mobile workstation packs the relentless power of the ultimate ZBook into a dramatically smaller design. Create, render, edit and simulate with ease. Visualize complex datasets in the field.
Funkcijos
Built to perform in the field
Intel Core processor
Spill-resistant keyboard
Outstanding security features