HP Zbook Fury 17 G7 i7-10750H 17.3in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 119Y9EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 119Y9EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4968,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Fury 17 G7 Mobile Workstation - 17.3" - Core i7 10750H - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Intl Engli |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10750H / 2.6 GHz (5 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 17.3" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro RTX 3000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 15.75 hours |
| Features: | Ambient light sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 39.84 cm x 26.71 cm x 2.69 cm |
| Weight: | 2.76 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas HP's thin and powerful 17" performance mobile workstation packs the relentless power of the ultimate Zbook into a dramatically smaller design. Create, render, edit and simulate with ease. Visualize complex datasets in the field. Incredible performance has never been so portable. Funkcijos Built to perform in the field Outstanding security features Intel Core i7 processor Spill-resistant keyboard |
| Product description: | HP ZBook Fury 17 G7 Mobile Workstation - 17.3" - Core i7 10750H - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Intl Engli |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10750H / 2.6 GHz (5 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 17.3" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro RTX 3000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 15.75 hours |
| Features: | Ambient light sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 39.84 cm x 26.71 cm x 2.69 cm |
| Weight: | 2.76 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
HP's thin and powerful 17" performance mobile workstation packs the relentless power of the ultimate Zbook into a dramatically smaller design. Create, render, edit and simulate with ease. Visualize complex datasets in the field. Incredible performance has never been so portable.
Funkcijos
Built to perform in the field
Outstanding security features
Intel Core i7 processor
Spill-resistant keyboard