HP Zbook Fury 15 G7 i7-10750H 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 119V0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 119V0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4121,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Fury 15 G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i7 10750H - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl Engli |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10750H / 2.6 GHz (5 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro T2000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 16.25 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.7 cm x 24.25 cm x 2.59 cm |
| Weight: | 2.35 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site Limited warran |
Aprašymas Get the relentless power of this powerful ZBook in a dramatically smaller design. Funkcijos Color accuracy to match the high standards Vapor chamber Fans and venting BIOS innovations Sanitizable |
| Product description: | HP ZBook Fury 15 G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i7 10750H - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl Engli |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10750H / 2.6 GHz (5 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro T2000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 16.25 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.7 cm x 24.25 cm x 2.59 cm |
| Weight: | 2.35 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site Limited warran |
Aprašymas
Get the relentless power of this powerful ZBook in a dramatically smaller design.
Funkcijos
Color accuracy to match the high standards
Vapor chamber
Fans and venting
BIOS innovations
Sanitizable