HP ZBook Firefly 15 G8 i7-1165G7 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2C9R8EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2C9R8EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3551,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 15 G8 Mobile Workstation - 15.6" - Intel Core i7 - 1165G7 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - I |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i7 (11th Gen) - 1165G7 / 2.8 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" LED backlight 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | NVIDIA T500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | Tile module |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.95 cm x 23.36 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.75 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas HP's lightest 15" ZBook provides true mobility for people who push the typical business PC past its breaking point. In the office or in the field, with pro-level performance and a full-size numeric keypad, you have everything to review work and manage projects from anywhere. Funkcijos Manage it on the move Pro-level performance Upgrade to a modern viewing experience |
| Product description: | HP ZBook Firefly 15 G8 Mobile Workstation - 15.6" - Intel Core i7 - 1165G7 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - I |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i7 (11th Gen) - 1165G7 / 2.8 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" LED backlight 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | NVIDIA T500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | Tile module |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.95 cm x 23.36 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.75 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
HP's lightest 15" ZBook provides true mobility for people who push the typical business PC past its breaking point. In the office or in the field, with pro-level performance and a full-size numeric keypad, you have everything to review work and manage projects from anywhere.
Funkcijos
Manage it on the move
Pro-level performance
Upgrade to a modern viewing experience