HP ZBook Firefly 15 G7 i7-10510U 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1J3P7EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 1J3P7EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2577,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 15 G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i7 10510U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl En |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10510U / 1.8 GHz (4.9 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro P520 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 23.34 cm x 1.93 cm |
| Weight: | 1.75 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas This light 15" ZBook provides true mobility for people who push the typical business PC past its breaking point. In the office or in the field, with pro-level performance and a full-size numeric keypad, you have everything to review work and manage projects from anywhere. Funkcijos Manage it on the move Pro-level performance to go |
| Product description: | HP ZBook Firefly 15 G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i7 10510U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl En |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10510U / 1.8 GHz (4.9 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro P520 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 23.34 cm x 1.93 cm |
| Weight: | 1.75 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
This light 15" ZBook provides true mobility for people who push the typical business PC past its breaking point. In the office or in the field, with pro-level performance and a full-size numeric keypad, you have everything to review work and manage projects from anywhere.
Funkcijos
Manage it on the move
Pro-level performance to go