HP ZBook Firefly 14 G8 i5-1135G7 14in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2C9P3EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2C9P3EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2699,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G8 Mobile Workstation - 14" - Intel Core i5 - 1135G7 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD - 157 ppi |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | Tile module |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.3 cm x 21.46 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.35 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas This ZBook provides true mobility for people who push the typical business PC past its breaking point. multilingual Funkcijos Secure mobile workstations Re-designed keyboard Audio by Bang and Olufsen Color accuracy to match the highest standards |
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G8 Mobile Workstation - 14" - Intel Core i5 - 1135G7 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD - 157 ppi |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | Tile module |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.3 cm x 21.46 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.35 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
This ZBook provides true mobility for people who push the typical business PC past its breaking point.
multilingual
Funkcijos
Secure mobile workstations
Re-designed keyboard
Audio by Bang and Olufsen
Color accuracy to match the highest standards