HP ZBook F 16i G9 i7-1255U 16i 16/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6B895EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 6B895EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3951,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 16 G9 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA T550 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 6-cell - up to 18 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, hall sensor, gyroscope, HP Tamper Lock, ambient colour |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.87 cm x 25.1 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.938 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display-everything you need to collaborate and manage projects anywhere. Funkcijos Connect, communicate, collaborate 5-megapixel camera Immerse in your work Step up to pro-level performance Work all day, anywhere Intel Core i7 processor HP Fast Charge technology Spill-resistant keyboard Industry-leading security features |
| Product description: | HP ZBook Firefly 16 G9 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA T550 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 6-cell - up to 18 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, hall sensor, gyroscope, HP Tamper Lock, ambient colour |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.87 cm x 25.1 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.938 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display-everything you need to collaborate and manage projects anywhere.
Funkcijos
Connect, communicate, collaborate
5-megapixel camera
Immerse in your work
Step up to pro-level performance
Work all day, anywhere
Intel Core i7 processor
HP Fast Charge technology
Spill-resistant keyboard
Industry-leading security features