HP ZBook F 16 G9 i7-1255U 16i 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 525B8EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 525B8EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3478,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 16 G9 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i5 - 7200U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian / Lithu |
| Processor: | Intel Core i5 (7th Gen) - 7200U / 2.5 GHz, up to 3.1 GHz / 3 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA T550 / Intel HD Graphics 620 |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Battery: | 3-cell - up to 10 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, ambient colour sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.87 cm x 25.09 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI- enhancing webcam and audio, and a stunning display - everything you need to collaborate and manage projects anywhere. Funkcijos Step up to pro-level performance Work all day, anywhere Connect, communicate, collaborate Experience powerful performance and seamless computing HP Z Turbo Drive high-speed storage HP Fast Charge Spill-resistant Advanced security features |
| Product description: | HP ZBook Firefly 16 G9 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i5 - 7200U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian / Lithu |
| Processor: | Intel Core i5 (7th Gen) - 7200U / 2.5 GHz, up to 3.1 GHz / 3 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA T550 / Intel HD Graphics 620 |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Battery: | 3-cell - up to 10 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, ambient colour sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.87 cm x 25.09 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI- enhancing webcam and audio, and a stunning display - everything you need to collaborate and manage projects anywhere.
Funkcijos
Step up to pro-level performance
Work all day, anywhere
Connect, communicate, collaborate
Experience powerful performance and seamless computing
HP Z Turbo Drive high-speed storage
HP Fast Charge
Spill-resistant
Advanced security features