HP Zbook F 16 G10 i7-1355U 16i 32GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 865X3EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 865X3EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4017,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 16 G10 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 1355U - Evo - 32 GB RAM - 1 TB SSD |
| Product type: | Mobile workstation - 175-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel Evo |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 6-cell - up to 16.75 hours |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, ambient colour sensor, thermal sensor, a |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.87 cm x 25.1 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.76 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display - everything you need to collaborate and manage projects anywhere. Funkcijos Upgrade to pro-level performance Work all day, anywhere Connect, communicate, collaborate Immerse in your work |
| Product description: | HP ZBook Firefly 16 G10 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i7 - 1355U - Evo - 32 GB RAM - 1 TB SSD |
| Product type: | Mobile workstation - 175-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel Evo |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 6-cell - up to 16.75 hours |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, ambient colour sensor, thermal sensor, a |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.87 cm x 25.1 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.76 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display - everything you need to collaborate and manage projects anywhere.
Funkcijos
Upgrade to pro-level performance
Work all day, anywhere
Connect, communicate, collaborate
Immerse in your work