HP ZBook F 14i G9 i7-1255U 14i 16/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 525F4EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 525F4EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3452,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G9 Mobile Workstation - 14" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA T550 / Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 3-cell - up to 13 hours |
| Features: | Tile module, accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.405 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.439 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display-everything you need to collaborate and manage projects anywhere. Funkcijos Intel Core i7 processor HP Z turbo drive high-speed storage HP Fast Charge technology Spill-resistant keyboard Industry-leading security features |
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G9 Mobile Workstation - 14" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA T550 / Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 3-cell - up to 13 hours |
| Features: | Tile module, accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.405 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.439 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated or discrete graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display-everything you need to collaborate and manage projects anywhere.
Funkcijos
Intel Core i7 processor
HP Z turbo drive high-speed storage
HP Fast Charge technology
Spill-resistant keyboard
Industry-leading security features