HP ZBook F 14 G10 R7 P 7840 14i 32GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 865X7EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 865X7EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3124,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G10 A Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen 7 - 7840HS - 32 GB RAM - 1 TB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation - 175-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 7 7840HS / 3.8 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 120 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon 780M |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Accelerometer, magnetometer, gyro sensor, hall sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.43 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated graphics and an AMD processor, AI-enhanced webcam and audio, and a stunning display-everything you need to collaborate and manage projects anywhere. Funkcijos Upgrade to pro-level performance Work all day, anywhere Immerse in your work Studio-quality sound Rely on your workstation Better for people, better for the planet |
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G10 A Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen 7 - 7840HS - 32 GB RAM - 1 TB SSD - In |
| Product type: | Mobile workstation - 175-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 7 7840HS / 3.8 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 120 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon 780M |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Accelerometer, magnetometer, gyro sensor, hall sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.43 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with integrated graphics and an AMD processor, AI-enhanced webcam and audio, and a stunning display-everything you need to collaborate and manage projects anywhere.
Funkcijos
Upgrade to pro-level performance
Work all day, anywhere
Immerse in your work
Studio-quality sound
Rely on your workstation
Better for people, better for the planet