HP Zbook F 14 G10 i7-1355U 14i 16/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 865X6EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 865X6EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3359,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G10 Mobile Workstation - 14" - Intel Core i7 - 1355U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - I |
| Product type: | Mobile workstation - 175-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.43 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.45 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with advanced graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display - everything you need to collaborate and manage projects anywhere. Funkcijos Upgrade to pro-level performance Work all day, anywhere Connect, communicate, collaborate Immerse in your work |
| Product description: | HP ZBook Firefly 14 G10 Mobile Workstation - 14" - Intel Core i7 - 1355U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - I |
| Product type: | Mobile workstation - 175-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.43 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.45 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
Pro-level performance combines with true mobility in this amazingly sleek and powerful laptop. Stay productive wherever you're working with advanced graphics and processor, AI-enhancing webcam and audio, and a stunning display - everything you need to collaborate and manage projects anywhere.
Funkcijos
Upgrade to pro-level performance
Work all day, anywhere
Connect, communicate, collaborate
Immerse in your work