HP Zbook 15 Studio G7 i7-10850H 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1J3S6EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 1J3S6EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4477,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Studio G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i7 10850H - vPro - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10850H / 2.7 GHz (5.1 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - SED, TCG Opal Encryption 2, NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro T2000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 6-cell - up to 18 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.4 cm x 23.46 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.79 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Real-time rendering. Sleek design. This device does it all. Ready for a workflow revolution? With advanced graphics combined with the remarkable power of Z, pro-grade performance has never looked or felt better. Funkcijos The performance a pro deserves Engineered to go mobile Intuitive, innovative, inspired Advanced security features HP Fast Charge |
| Product description: | HP ZBook Studio G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i7 10850H - vPro - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10850H / 2.7 GHz (5.1 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - SED, TCG Opal Encryption 2, NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | NVIDIA Quadro T2000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 6-cell - up to 18 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.4 cm x 23.46 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.79 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Real-time rendering. Sleek design. This device does it all. Ready for a workflow revolution? With advanced graphics combined with the remarkable power of Z, pro-grade performance has never looked or felt better.
Funkcijos
The performance a pro deserves
Engineered to go mobile
Intuitive, innovative, inspired
Advanced security features
HP Fast Charge