HP ZBook 15 i7-4800MQ 256GB 8GB W7PRO/W8
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): F0U65EA#ABB
Prekės kodas (MPN): F0U65EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3760,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| 3g / wireless wan: | NO |
| Available memory slots: | 2 |
| Battery: | LITHIUM-ION 8-CELL |
| Bluetooth: | YES |
| Cache: | 6 MB |
| Chipset: | Intel QM87 |
| Clock speed: | 2.7 GHz |
| Depth (cm): | 25.7 |
| Display size: | 15.6" |
| Display type: | 15.6" diagonal LED-backlit FHD UWVA eDP anti-glare + Panel Self Refresh (PSR) (1920 x 1080) |
| Drive type: | DL DVD+- RW SuperMulti |
| Expansion ports: | VGA |
| Expansion ports: | Headphone/Microphone Combo Jack |
| Expansion ports: | DisplayPort |
| Expansion ports: | Thunderbolt |
| Expansion ports: | USB 3.0 |
| Expansion ports: | USB 2.0 |
| Expansion ports: | RJ-45 |
| Graphic card: | NVIDIA Quadro K2100M with 2 GB dedicated GDDR5 video memory |
| Graphic card memory: | 2 GB |
| Hard disk (gb): | 256 GB |
| Hard disk controller: | SATA2 (3Gb/s) |
| Hard disk rpm: | SSD |
| Height (cm): | 3.05 - 3.55 |
| Integrated memory card reader: | YES |
| Integrated web camera: | YES |
| Keyboard layout: | EN |
| Main memory: | 8 GB |
| Main memory (max): | 32 GB |
| Max. battery capacity: | Up to 14 hours |
| Max. resolution: | 1920 x 1080 |
| Memory bus: | DDR3-1600 |
| Mouse: | POINTING STICK |
| Mouse: | TOUCH PAD |
| Nic: | 10/100/1000 |
| Operating system language: | English |
| Operating systems: | Windows 7 Professional 64-bit |
| Operating systems: | Windows 8 Professional 64-bit |
| Processor: | 4th Generation Intel® Core™ i7-4800MQ (2.7 GHz, 1600MHz, 6 MB L3 cache, 4 cores, 47W) |
| Security system: | HP Spare Key |
| Security system: | HP Drive Encryption |
| Security system: | Security lock slot |
| Speakers: | Stereo |
| Total memory slots: | 4 |
| Type/model: | - |
| Usb 2.0: | 1 |
| Usb 3.0: | 3 |
| Usb-ports: | 4 |
| Weight netto (kg): | 2.93 |
| Width (cm): | 38.15 |
| Wlan: | YES |
Aprašymas Unleash your creativity. Break free from your desktop with a sleek HP ZBook 15 mobile workstation that keeps you productive in the field. Take advantage of powerful processing and graphics, consistent color throughout your workflow, simple scalability, and the blazing-fast connectivity your team needs to perform and collaborate at the speed of creativity. Funkcijos Excellent sleek design Power to perform |
| 3g / wireless wan: | NO |
| Available memory slots: | 2 |
| Battery: | LITHIUM-ION 8-CELL |
| Bluetooth: | YES |
| Cache: | 6 MB |
| Chipset: | Intel QM87 |
| Clock speed: | 2.7 GHz |
| Depth (cm): | 25.7 |
| Display size: | 15.6" |
| Display type: | 15.6" diagonal LED-backlit FHD UWVA eDP anti-glare + Panel Self Refresh (PSR) (1920 x 1080) |
| Drive type: | DL DVD+- RW SuperMulti |
| Expansion ports: | VGA |
| Expansion ports: | Headphone/Microphone Combo Jack |
| Expansion ports: | DisplayPort |
| Expansion ports: | Thunderbolt |
| Expansion ports: | USB 3.0 |
| Expansion ports: | USB 2.0 |
| Expansion ports: | RJ-45 |
| Graphic card: | NVIDIA Quadro K2100M with 2 GB dedicated GDDR5 video memory |
| Graphic card memory: | 2 GB |
| Hard disk (gb): | 256 GB |
| Hard disk controller: | SATA2 (3Gb/s) |
| Hard disk rpm: | SSD |
| Height (cm): | 3.05 - 3.55 |
| Integrated memory card reader: | YES |
| Integrated web camera: | YES |
| Keyboard layout: | EN |
| Main memory: | 8 GB |
| Main memory (max): | 32 GB |
| Max. battery capacity: | Up to 14 hours |
| Max. resolution: | 1920 x 1080 |
| Memory bus: | DDR3-1600 |
| Mouse: | POINTING STICK |
| Mouse: | TOUCH PAD |
| Nic: | 10/100/1000 |
| Operating system language: | English |
| Operating systems: | Windows 7 Professional 64-bit |
| Operating systems: | Windows 8 Professional 64-bit |
| Processor: | 4th Generation Intel® Core™ i7-4800MQ (2.7 GHz, 1600MHz, 6 MB L3 cache, 4 cores, 47W) |
| Security system: | HP Spare Key |
| Security system: | HP Drive Encryption |
| Security system: | Security lock slot |
| Speakers: | Stereo |
| Total memory slots: | 4 |
| Type/model: | - |
| Usb 2.0: | 1 |
| Usb 3.0: | 3 |
| Usb-ports: | 4 |
| Weight netto (kg): | 2.93 |
| Width (cm): | 38.15 |
| Wlan: | YES |
Aprašymas
Unleash your creativity. Break free from your desktop with a sleek HP ZBook 15 mobile workstation that keeps you productive in the field. Take advantage of powerful processing and graphics, consistent color throughout your workflow, simple scalability, and the blazing-fast connectivity your team needs to perform and collaborate at the speed of creativity.
Funkcijos
Excellent sleek design
Power to perform