HP Zbook 14u G6 i7-8565U 14in FHD
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 6TP71EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6TP71EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2529,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook 14u G6 Mobile Workstation - 14" - Core i7 8565U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i7 (8th Gen) 8565U / 1.8 GHz (4.6 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Pro WX 3200 / Intel UHD Graphics 620 |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.6 cm x 23.43 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.48 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Thin and light ZBook provides true portability for people who push their typical office computer past the breaking point. Whether in the office or out in the field, you'll get high-speed, reliable performance. Funkcijos Designed for road warriors Power user performance A powerful processor Fast graphics card HP Z Turbo Drive high-speed storage HP Fast Charge |
| Product description: | HP ZBook 14u G6 Mobile Workstation - 14" - Core i7 8565U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i7 (8th Gen) 8565U / 1.8 GHz (4.6 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Pro WX 3200 / Intel UHD Graphics 620 |
| Video memory: | 4 GB GDDR5 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.6 cm x 23.43 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.48 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Thin and light ZBook provides true portability for people who push their typical office computer past the breaking point. Whether in the office or out in the field, you'll get high-speed, reliable performance.
Funkcijos
Designed for road warriors
Power user performance
A powerful processor
Fast graphics card
HP Z Turbo Drive high-speed storage
HP Fast Charge