HP ZB U G1a AI MAX P 390 14in 64GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): A3ZN8ET#ABB
Prekės kodas (MPN): A3ZN8ET#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 6350,85 € | ||
| S3 | - / - | 6413,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen AI Max Pro - 390 - 64 GB RAM - 1 TB SSD - Int |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | AMD Ryzen AI Max Pro 390 up to 5 GHz / 64 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Memory: | 64 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon 8050S |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Battery: | 4-cell |
| Features: | Hall sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Meteor silver |
| Dimensions (wxdxh): | 31.22 cm x 21.55 cm x 1.85 cm |
| Weight: | 1.57 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas The HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation is designed for professionals requiring reliable performance and versatility. With its 14-inch widescreen display, it delivers vibrant visuals with a brightness of 400 cd/m2. The device is equipped with audio features, including four stereo speakers and Poly Studio for sound quality. The built-in 5 megapixel webcam includes a privacy shutter and IR camera for enhanced security. Equipped with an SSD featuring NVM Express (NVMe) technology, the HP ZBook Ultra ensures fast data access and streamlined operations. The keyboard is designed for comfort and efficiency, featuring a backlit layout along with a glass multi-touch ClickPad that supports gesture functions. Connectivity is enhanced through multiple USB 3.2 Gen 2 and USB-C ports, providing options for integration with other devices. Funkcijos 14-inch widescreen display with 400 cd/m2 brightness Built-in 5 megapixel webcam with privacy shutter SSD with NVM Express for quicker data access Backlit keyboard with multi-touch ClickPad Multiple USB 3.2 Gen 2 and USB-C ports for versatile connectivity |
| Product description: | HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen AI Max Pro - 390 - 64 GB RAM - 1 TB SSD - Int |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | AMD Ryzen AI Max Pro 390 up to 5 GHz / 64 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Memory: | 64 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon 8050S |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Battery: | 4-cell |
| Features: | Hall sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Meteor silver |
| Dimensions (wxdxh): | 31.22 cm x 21.55 cm x 1.85 cm |
| Weight: | 1.57 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas
The HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation is designed for professionals requiring reliable performance and versatility. With its 14-inch widescreen display, it delivers vibrant visuals with a brightness of 400 cd/m2. The device is equipped with audio features, including four stereo speakers and Poly Studio for sound quality. The built-in 5 megapixel webcam includes a privacy shutter and IR camera for enhanced security.
Equipped with an SSD featuring NVM Express (NVMe) technology, the HP ZBook Ultra ensures fast data access and streamlined operations. The keyboard is designed for comfort and efficiency, featuring a backlit layout along with a glass multi-touch ClickPad that supports gesture functions. Connectivity is enhanced through multiple USB 3.2 Gen 2 and USB-C ports, providing options for integration with other devices.
Funkcijos
14-inch widescreen display with 400 cd/m2 brightness
Built-in 5 megapixel webcam with privacy shutter
SSD with NVM Express for quicker data access
Backlit keyboard with multi-touch ClickPad
Multiple USB 3.2 Gen 2 and USB-C ports for versatile connectivity