HP ZB S G9 i7-12700H 16i 16/512GB
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 62U35EA#UUW
Prekės kodas (MPN): 62U35EA#UUW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4976,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Studio G9 Mobile Workstation - 16" - Core i7 12700H - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Pan Nordic |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - Danish / English / Finnish / |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) 12700H / 2.3 GHz (4.7 GHz) / 24 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | NVIDIA RTX A1000 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | Pan Nordic |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Tile module, HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Nouvelle silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight: | 1.73 kg |
| Localisation: | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas Be ready when inspiration strikes. Packed with professional performance in an incredibly sleek PC that comfortably fits in your bag, the ZBook Studio is engineered to get you in the zone and help you stay focused. Now you can build complex assemblies, render in real time or visualize data-from anywhere. Funkcijos HP Z Turbo Drive High-speed Storage HP Fast Charge Spill-resistant Keyboard Industry-leading security features |
| Product description: | HP ZBook Studio G9 Mobile Workstation - 16" - Core i7 12700H - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Pan Nordic |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - Danish / English / Finnish / |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) 12700H / 2.3 GHz (4.7 GHz) / 24 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | NVIDIA RTX A1000 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | Pan Nordic |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | Tile module, HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Nouvelle silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight: | 1.73 kg |
| Localisation: | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
Be ready when inspiration strikes. Packed with professional performance in an incredibly sleek PC that comfortably fits in your bag, the ZBook Studio is engineered to get you in the zone and help you stay focused. Now you can build complex assemblies, render in real time or visualize data-from anywhere.
Funkcijos
HP Z Turbo Drive High-speed Storage
HP Fast Charge
Spill-resistant Keyboard
Industry-leading security features