HP ZB P G10 i9-13900H 15.6i 16/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 865Z6EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 865Z6EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5184,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Power G10 Mobile Workstation - 15.6" - Intel Core i9 - 13900H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i9 (13th Gen) - 13900H / 2.6 GHz, up to 5.4 GHz / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 2560 x 1440 / QHD @ 120 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX 3000 Ada / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 23.39 cm x 2.28 cm |
| Weight: | 2.01 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | Yes - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Travel Notebooks Hardware Support |
Aprašymas Upgrade to professional ZBook performance and security at an affordable price. Power up your productivity on this durable yet premium device. Delivering enhanced collaboration features and pro-grade components - suited for CAD, 3D concepting, modeling, and rendering. Funkcijos Power through professional workflows Easy connect, communicate and collaborate Durable with a premium touch Studio-quality sound 2K QHD display |
| Product description: | HP ZBook Power G10 Mobile Workstation - 15.6" - Intel Core i9 - 13900H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i9 (13th Gen) - 13900H / 2.6 GHz, up to 5.4 GHz / 24 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 2560 x 1440 / QHD @ 120 Hz |
| Graphics: | NVIDIA RTX 3000 Ada / Intel Iris Xe Graphics |
| Video memory: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 6-cell |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 23.39 cm x 2.28 cm |
| Weight: | 2.01 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | Yes - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Travel Notebooks Hardware Support |
Aprašymas
Upgrade to professional ZBook performance and security at an affordable price. Power up your productivity on this durable yet premium device. Delivering enhanced collaboration features and pro-grade components - suited for CAD, 3D concepting, modeling, and rendering.
Funkcijos
Power through professional workflows
Easy connect, communicate and collaborate
Durable with a premium touch
Studio-quality sound
2K QHD display