HP ZB F 15 G7 i9-10885H 15.6in 2x16GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 119X7EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 119X7EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 6159,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ZBook Fury 15 G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i9 10885H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i9 (10th Gen) 10885H / 2.4 GHz (5.3 GHz) / 16 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | NVIDIA Quadro RTX 3000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 16.25 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.7 cm x 24.25 cm x 2.59 cm |
| Weight: | 2.35 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas Get the relentless power of this powerful ZBook in a dramatically smaller design. Funkcijos Color accuracy to match the high standards Vapor chamber Fans and venting BIOS innovations Sanitizable |
| Product description: | HP ZBook Fury 15 G7 Mobile Workstation - 15.6" - Core i9 10885H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl |
| Product type: | Mobile workstation |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core i9 (10th Gen) 10885H / 2.4 GHz (5.3 GHz) / 16 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 15.6" WLED 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Graphics: | NVIDIA Quadro RTX 3000 / Intel UHD Graphics |
| Video memory: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Input device: | Keyboard, touchpad, pointing stick |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 8-cell - up to 16.25 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.7 cm x 24.25 cm x 2.59 cm |
| Weight: | 2.35 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
Get the relentless power of this powerful ZBook in a dramatically smaller design.
Funkcijos
Color accuracy to match the high standards
Vapor chamber
Fans and venting
BIOS innovations
Sanitizable