HP Z40c G3 UHD+ 40inch Curved Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 3A6F7AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 3A6F7AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2628,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z40c G3 - LED monitor - curved - 40" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 40" |
| Energy class: | Class G |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WUHD 5120 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xThunderbolt 3, HDMI, DisplayPort |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Audio input: | Dual array microphone |
| Built-in webcam: | 13 Megapixel - 4K |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 94.74 cm x 29.25 cm x 64.48 cm |
| Weight: | 14.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, E-Standby, KC, CECP, CEL, |
Aprašymas Stay focused and productive by immersing yourself in the brilliant, expansive views of the HP Z40c G3 Curved Display. Experience extraordinary, true-to-life color and see all of your projects at once, in stunning detail, on an Ultrawide display with 5K:2K resolution. Look and sound like you do in real life on calls with an integrated 4K webcam and high fidelity speakers. Funkcijos Colors calibrated to perfection Zoom certified Show and share content from two devices with HP Device Bridge 2.0 Only share when you want Windows hello enabled integrated webcam Crystal clear audio |
| Product description: | HP Z40c G3 - LED monitor - curved - 40" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 40" |
| Energy class: | Class G |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WUHD 5120 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xThunderbolt 3, HDMI, DisplayPort |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Audio input: | Dual array microphone |
| Built-in webcam: | 13 Megapixel - 4K |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 94.74 cm x 29.25 cm x 64.48 cm |
| Weight: | 14.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, E-Standby, KC, CECP, CEL, |
Aprašymas
Stay focused and productive by immersing yourself in the brilliant, expansive views of the HP Z40c G3 Curved Display. Experience extraordinary, true-to-life color and see all of your projects at once, in stunning detail, on an Ultrawide display with 5K:2K resolution. Look and sound like you do in real life on calls with an integrated 4K webcam and high fidelity speakers.
Funkcijos
Colors calibrated to perfection
Zoom certified
Show and share content from two devices with HP Device Bridge 2.0
Only share when you want
Windows hello enabled integrated webcam
Crystal clear audio