HP Z38c 95,2cm 37,5Zinch Curved Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): Z4W65A4#ABB
Prekės kodas (MPN): Z4W65A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2088,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z38c - LED monitor - curved - 37.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 37.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 93 kWh |
| Power consumption (on mode): | 64 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB-C hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD+ 3840 x 1600 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.229 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey), 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 98% |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 89.55 cm x 24.8 cm x 55.87 cm |
| Weight: | 13.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, KC, CEC |
Aprašymas Completely immerse yourself in the expansive elegance of the HP Z38c Curved Display. Form meets function with crisp, panoramic views so you can stay focused on your work. Funkcijos Experience sweeping panoramic visuals with the wide viewing angles of the 37.5" diagonal screen View your entire project with the amazing high peripheral readability of the 2300 mm radius curved screen See every nuance of your project in sharp detail with 4K-wide (3840 x 1600) resolution Maximize screen area visibility with the 3-sided micro edge bezel See consistently accurate and bright images across the entire screen with up to 178° horizontal/178° vertical viewing angles Find your perfect setup with a tilt range of - 5° to + 20° vertical, a swivel range of 45° left to 45° right and a height adjustment range of 120 mm (4.7 in) The USB-C connection delivers video, data and 65W power - all with one cable DisplayPort, HDMI connections, and all cables come standard so you can quickly set up and easily connect to any device |
| Product description: | HP Z38c - LED monitor - curved - 37.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 37.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 93 kWh |
| Power consumption (on mode): | 64 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB-C hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD+ 3840 x 1600 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.229 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey), 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 98% |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 89.55 cm x 24.8 cm x 55.87 cm |
| Weight: | 13.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, KC, CEC |
Aprašymas
Completely immerse yourself in the expansive elegance of the HP Z38c Curved Display. Form meets function with crisp, panoramic views so you can stay focused on your work.
Funkcijos
Experience sweeping panoramic visuals with the wide viewing angles of the 37.5" diagonal screen
View your entire project with the amazing high peripheral readability of the 2300 mm radius curved screen
See every nuance of your project in sharp detail with 4K-wide (3840 x 1600) resolution
Maximize screen area visibility with the 3-sided micro edge bezel
See consistently accurate and bright images across the entire screen with up to 178° horizontal/178° vertical viewing angles
Find your perfect setup with a tilt range of - 5° to + 20° vertical, a swivel range of 45° left to 45° right and a height adjustment range of 120 mm (4.7 in)
The USB-C connection delivers video, data and 65W power - all with one cable
DisplayPort, HDMI connections, and all cables come standard so you can quickly set up and easily connect to any device