HP Z3700 Gold Wireless Mouse
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 33,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Keyboardtype: | - |
| Localization: | - |
| Numberofkeys: | - |
| Keycablelength: | - |
| Mousetype: | Wireless |
| Resoliution: | - |
| Numberofmousebuttons: | 3 |
| Mousecablelength: | - |
| Interface: | USB |
| Power: | Battery |
| Powerfeatures: | - |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Gold |
| Packagecontents: | |
| Width: | 101 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Height: | 25.3 mm |
| Packagedimensions: | 198 x 139 x 53 mm |
| Packageweight: | 0.150 kg |
| Warranty: | 1 year |