HP Z3700 Black Wireless Mouse
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 31,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Mousetype: | Optical |
| Wirelesscompatibility: | Yes |
| Resoliution: | 1200 dpi |
| Numberofmousebuttons: | 3 |
| Mousecablelength: | - |
| Interface: | Wireless via USB |
| Power: | AA |
| Powerfeatures: | Battery life: up to 16 months |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Black |
| Packagecontents: | - |
| Width: | 101 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Height: | 25.3 mm |
| Packagedimensions: | 198 x 139 x 53 mm |
| Packageweight: | 0.200 kg |
| Warranty: | 1 years |