HP Z34c G3 34inch IPS AG WQHD Monitor
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 30A19AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 30A19AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1593,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z34c G3 - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40.12 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | Microphone, IR camera, 5.0 megapixel camera, USB 3.2 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2325 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 6 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 99% BT.709, 99% sRGB, 85% DCI-P3 |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Audio input: | Microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 90-265 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 81.38 cm x 27.25 cm x 58.52 cm |
| Weight: | 11.1 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, TUV, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, TUV Ergo, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, KC, ERP, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Gain space to develop your ideas with the ultra-wide QHD Z34c curved screen, designed to bring your work to life with remarkable display clarity and color accuracy. And show off your projects with confidence on a Zoom-certified monitor featuring an integrated 5MP webcam with dual microphones and front speakers. Funkcijos Connect and charge your laptop with a single USB-C cable that transfers data and video Integrated KVM lets you switch between devices using a single keyboard and mouse No more dual screens - boost your productivity on a single, high-precision widescreen with the HP Z34c WQHD Curved Monitor Be confident in every videoconference with this Zoom-certified monitor, which guarantees ultra-sharp image and voice quality thanks to a built-in 5MP webcam with adjustable tilt, complemented by two microphones and built-in speakers for rich sound 99% RGB color gamut, 85% DCI-P3 and factory color calibration, making any color difference indistinguishable to the human eye |
| Product description: | HP Z34c G3 - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40.12 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | Microphone, IR camera, 5.0 megapixel camera, USB 3.2 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2325 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 6 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 99% BT.709, 99% sRGB, 85% DCI-P3 |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Audio input: | Microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 90-265 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 81.38 cm x 27.25 cm x 58.52 cm |
| Weight: | 11.1 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, TUV, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, TUV Ergo, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, KC, ERP, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Gain space to develop your ideas with the ultra-wide QHD Z34c curved screen, designed to bring your work to life with remarkable display clarity and color accuracy. And show off your projects with confidence on a Zoom-certified monitor featuring an integrated 5MP webcam with dual microphones and front speakers.
Funkcijos
Connect and charge your laptop with a single USB-C cable that transfers data and video
Integrated KVM lets you switch between devices using a single keyboard and mouse
No more dual screens - boost your productivity on a single, high-precision widescreen with the HP Z34c WQHD Curved Monitor
Be confident in every videoconference with this Zoom-certified monitor, which guarantees ultra-sharp image and voice quality thanks to a built-in 5MP webcam with adjustable tilt, complemented by two microphones and built-in speakers for rich sound
99% RGB color gamut, 85% DCI-P3 and factory color calibration, making any color difference indistinguishable to the human eye