HP Z32k G3 31.5i USB-C 4K Display (EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 50U19AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 50U19AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1506,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z32k G3 - LED monitor - 4K - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 66 kWh |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Features: | USB-B hub enablement |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 2000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour gamut: | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare 3H hardness |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.35 cm x 21.7 cm x 60.49 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, C-Tick, WHQL, CB, IC, FCC, ISO 9241-307, cTUVus, CEC, CEL, EAC, ISC, RCM, SEPA, CU-EAC, low |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas See ultimate potential before it's real with the ultra-powerful and stunningly precise, HP Z32k G3 4K UBS-C display. Powered by the uncompromising capabilities of Thunderbolt 4, experience anything from CAD drawings to product renders in tangible, lifelike detail with IPS Black technology and 4K resolution. Funkcijos 4K UHD (3840 x 2160) 5 ms GtG (with overdrive) IPS Black |
| Product description: | HP Z32k G3 - LED monitor - 4K - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 66 kWh |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Features: | USB-B hub enablement |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 2000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour gamut: | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare 3H hardness |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.35 cm x 21.7 cm x 60.49 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, C-Tick, WHQL, CB, IC, FCC, ISO 9241-307, cTUVus, CEC, CEL, EAC, ISC, RCM, SEPA, CU-EAC, low |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
See ultimate potential before it's real with the ultra-powerful and stunningly precise, HP Z32k G3 4K UBS-C display. Powered by the uncompromising capabilities of Thunderbolt 4, experience anything from CAD drawings to product renders in tangible, lifelike detail with IPS Black technology and 4K resolution.
Funkcijos
4K UHD (3840 x 2160)
5 ms GtG (with overdrive)
IPS Black