HP Z32 31.5inch UHD LED IPS AG
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1AA81A4#ABB
Prekės kodas (MPN): 1AA81A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1613,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z32 - LED monitor - 4K - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 66 kWh |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Features: | USB 3.0/USB-C hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 100% BT.709, 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.45 cm x 24.8 cm x 56.44 cm |
| Weight: | 12.16 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, ISO 9241-307, KCC, WEEE, MEPS, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos IPS display Micro-edge bezel USB Type-C connectivity |
| Product description: | HP Z32 - LED monitor - 4K - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 66 kWh |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Features: | USB 3.0/USB-C hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 100% BT.709, 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.45 cm x 24.8 cm x 56.44 cm |
| Weight: | 12.16 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, ISO 9241-307, KCC, WEEE, MEPS, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos
IPS display
Micro-edge bezel
USB Type-C connectivity