HP Z27xs G3 27inch IPS UHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1A9M8AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1A9M8AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1276,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z27xs G3 - LED monitor - 4K - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.15544 mm |
| Brightness: | 266 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 600 |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Turbo silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 60.8 cm x 21.5 cm x 52.9 cm |
| Weight: | 7.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, CB, CCC, PSB, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, ERP, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, BI |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Remove barriers between designer and design with the HP DreamColor Z27xs G3 Monitor. Create jaw-dropping visuals with billions of colors and hyper-realistic contrast in 4K HDR. Work flawlessly in your chosen medium with purpose-built, factory-calibrated color presets for Mac and PC. Funkcijos The bright colors, right out of the box Beautifully designed for all creators Easy adjustments for a smooth workflow Meticulous design responsibly made |
| Product description: | HP Z27xs G3 - LED monitor - 4K - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.15544 mm |
| Brightness: | 266 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 600 |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Turbo silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 60.8 cm x 21.5 cm x 52.9 cm |
| Weight: | 7.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, CB, CCC, PSB, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, ERP, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, BI |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Remove barriers between designer and design with the HP DreamColor Z27xs G3 Monitor. Create jaw-dropping visuals with billions of colors and hyper-realistic contrast in 4K HDR. Work flawlessly in your chosen medium with purpose-built, factory-calibrated color presets for Mac and PC.
Funkcijos
The bright colors, right out of the box
Beautifully designed for all creators
Easy adjustments for a smooth workflow
Meticulous design responsibly made