HP Z27u G3 27inch IPS QHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1B9X2AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1B9X2AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 766,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z27u G3 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 23.7 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.23 cm x 20.5 cm x 53.04 cm |
| Weight: | 6.2 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, ERP, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, |
Aprašymas Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z27u G3 QHD USB-C display is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise Quad HD resolution. Refine your work experience and transform your PC into a powerhouse with this 27-inch diagonal screen monitor with USB-C 100W Power Delivery. Funkcijos Universally consistent colors Always on low blue light Design pushed to the edge Responsibly reimagined All the ports you need |
| Product description: | HP Z27u G3 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 23.7 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.23 cm x 20.5 cm x 53.04 cm |
| Weight: | 6.2 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, ERP, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, |
Aprašymas
Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z27u G3 QHD USB-C display is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise Quad HD resolution. Refine your work experience and transform your PC into a powerhouse with this 27-inch diagonal screen monitor with USB-C 100W Power Delivery.
Funkcijos
Universally consistent colors
Always on low blue light
Design pushed to the edge
Responsibly reimagined
All the ports you need