HP Z27q G3 27in IPS QHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1C4Z7AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1C4Z7AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 685,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z27q G3 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 23 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, 2xDisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.23 cm x 20.5 cm x 53.04 cm |
| Weight: | 5.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EAC, SEPA, |
Aprašymas Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z27q G3 QHD Display is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise Quad HD resolution. Refine your work experience and transform your PC into a powerhouse with this 27 inch diagonal screen monitor. Funkcijos Experience exceptional vibrancy with HP Eye Ease, the always on low blue light filter that reduces blue light exposure with zero impact to true color accuracy Get remarkable color accuracy and precise, vibrant detail with 99% sRBG color gamut and Quad HD resolution Its plastics consist of over 80% recycled materials plus it has 100% sustainably sourced and recyclable packaging Meticulously crafted with a frameless design this 27 inch diagonal screen monitor has 4 way ergonomic adjustability so you can work comfortably |
| Product description: | HP Z27q G3 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 23 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, 2xDisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.23 cm x 20.5 cm x 53.04 cm |
| Weight: | 5.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EAC, SEPA, |
Aprašymas
Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z27q G3 QHD Display is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise Quad HD resolution. Refine your work experience and transform your PC into a powerhouse with this 27 inch diagonal screen monitor.
Funkcijos
Experience exceptional vibrancy with HP Eye Ease, the always on low blue light filter that reduces blue light exposure with zero impact to true color accuracy
Get remarkable color accuracy and precise, vibrant detail with 99% sRBG color gamut and Quad HD resolution
Its plastics consist of over 80% recycled materials plus it has 100% sustainably sourced and recyclable packaging
Meticulously crafted with a frameless design this 27 inch diagonal screen monitor has 4 way ergonomic adjustability so you can work comfortably