HP Z24xG2 DreamColor Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1JR59A4#ABB
Prekės kodas (MPN): 1JR59A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 857,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP DreamColor Z24x G2 - LED monitor - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class B |
| Energy consumption per year: | 43 kWh |
| Power consumption (on mode): | 29 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | AH-IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.27 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 6 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 100% Rec 709, 100% sRGB, 97% DCI-P3, 99% Adobe RGB |
| Input connectors: | HDMI, DVI-D, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 55.94 cm x 23.8 cm x 52.5 cm |
| Weight: | 6.98 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, low halogen |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Enjoy pure, consistent color accuracy from design to production with push-button color space selection and easy color calibration on the amazingly affordable 24-inch diagonal HP DreamColor Z24x G2 display. Funkcijos Get a wide array of digital cinema-class color gamuts, including 100% coverage of sRGB and BT.709 and 99% of Adobe RGB, and great on-and off-axis views from the wide-angle HP DreamColor panel Achieve minimal banding across your project's color gradients with a bit depth of 10 bits that produces 1024 gray levels per channel and up to a billion colors Minimize distractions onscreen with flicker-free image presentation and on the bezel with HP Night Vision UI's auto-fade button backlights that relight with a touch |
| Product description: | HP DreamColor Z24x G2 - LED monitor - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class B |
| Energy consumption per year: | 43 kWh |
| Power consumption (on mode): | 29 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | AH-IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.27 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 6 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 100% Rec 709, 100% sRGB, 97% DCI-P3, 99% Adobe RGB |
| Input connectors: | HDMI, DVI-D, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 55.94 cm x 23.8 cm x 52.5 cm |
| Weight: | 6.98 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, low halogen |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Enjoy pure, consistent color accuracy from design to production with push-button color space selection and easy color calibration on the amazingly affordable 24-inch diagonal HP DreamColor Z24x G2 display.
Funkcijos
Get a wide array of digital cinema-class color gamuts, including 100% coverage of sRGB and BT.709 and 99% of Adobe RGB, and great on-and off-axis views from the wide-angle HP DreamColor panel
Achieve minimal banding across your project's color gradients with a bit depth of 10 bits that produces 1024 gray levels per channel and up to a billion colors
Minimize distractions onscreen with flicker-free image presentation and on the bezel with HP Night Vision UI's auto-fade button backlights that relight with a touch