HP Z24n G2 24inch Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1JS09A4#ABB
Prekės kodas (MPN): 1JS09A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 415,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z24n G2 - LED monitor - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class D |
| Energy consumption per year: | 53 kWh |
| Power consumption (on mode): | 15 W |
| Features: | USB 3.0/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | DisplayPort, HDMI, DVI-D, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.2 cm x 21.4 cm x 50.3 cm |
| Weight: | 7.2 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, low halogen |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Be a productive powerhouse with the sleek WUXGA HP Z24n G2 24-inch display. This virtually seamless display features integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections, including USB-C. Funkcijos Multi-screen productivity with no disruptions Out-of-this-world color right out of the box Future-ready connectivity |
| Product description: | HP Z24n G2 - LED monitor - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class D |
| Energy consumption per year: | 53 kWh |
| Power consumption (on mode): | 15 W |
| Features: | USB 3.0/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | DisplayPort, HDMI, DVI-D, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.2 cm x 21.4 cm x 50.3 cm |
| Weight: | 7.2 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, low halogen |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Be a productive powerhouse with the sleek WUXGA HP Z24n G2 24-inch display. This virtually seamless display features integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections, including USB-C.
Funkcijos
Multi-screen productivity with no disruptions
Out-of-this-world color right out of the box
Future-ready connectivity