HP Z24i G2 Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1JS08A4#ABB
Prekės kodas (MPN): 1JS08A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 364,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z24i G2 - LED monitor - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 36 kWh |
| Power consumption (on mode): | 21 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.27 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.88 cm x 20.5 cm x 46.3 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, E-Standby, KC |
Aprašymas Be a productive powerhouse with the sleek HP Z24i G2 Display. This virtually seamless WUXGA display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections. Funkcijos Connect easily with ports that include a two-port USB 3.0 hub and VGA, HDMI, and DisplayPort connections tested for use with legacy, current, and future HP Workstations Work comfortably with adjustable tilt, height, and swivel settings Use pivot rotation to conveniently customize portrait or landscape views on multiple displays |
| Product description: | HP Z24i G2 - LED monitor - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 36 kWh |
| Power consumption (on mode): | 21 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.27 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.88 cm x 20.5 cm x 46.3 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, E-Standby, KC |
Aprašymas
Be a productive powerhouse with the sleek HP Z24i G2 Display. This virtually seamless WUXGA display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections.
Funkcijos
Connect easily with ports that include a two-port USB 3.0 hub and VGA, HDMI, and DisplayPort connections tested for use with legacy, current, and future HP Workstations
Work comfortably with adjustable tilt, height, and swivel settings
Use pivot rotation to conveniently customize portrait or landscape views on multiple displays