HP Z24f G3 23.8inch FHD IPS
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 3G828AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 3G828AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 465,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z24f G3 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class D |
| Power consumption (on mode): | 12.5 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.274 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, 2xDisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.84 cm x 19.5 cm x 48.93 cm |
| Weight: | 4.7 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EAC, SEPA, |
Aprašymas Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z24f G3 FHD Display is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise Full HD resolution. Refine your work experience and transform your PC into a powerhouse with this 23.8-inch diagonal screen monitor. Funkcijos Declutter your desk and connect a series of displays by daisy chaining with a single DisplayPort cable Connect to a Workstation, a PC and additional displays Mount your HPZ2 Mini or HP Desktop Mini directly to the monitor for a clean workspace Even if just a third of a pixel fails or is stuck in one position, HP will replace the entire display Easily attach the Z Display Conferencing Speaker Bar for stereo quality audio and dual microphones |
| Product description: | HP Z24f G3 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class D |
| Power consumption (on mode): | 12.5 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.274 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, 2xDisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.84 cm x 19.5 cm x 48.93 cm |
| Weight: | 4.7 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EAC, SEPA, |
Aprašymas
Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z24f G3 FHD Display is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise Full HD resolution. Refine your work experience and transform your PC into a powerhouse with this 23.8-inch diagonal screen monitor.
Funkcijos
Declutter your desk and connect a series of displays by daisy chaining with a single DisplayPort cable
Connect to a Workstation, a PC and additional displays
Mount your HPZ2 Mini or HP Desktop Mini directly to the monitor for a clean workspace
Even if just a third of a pixel fails or is stuck in one position, HP will replace the entire display
Easily attach the Z Display Conferencing Speaker Bar for stereo quality audio and dual microphones